החשיבות שבאיטום קירות איכותי

מהו איטום קירות

איטום קירות הוא ענף בעולם האיטום, איטום קירות חיצוניים מהווה חלק חשוב מאוד בבניית הבניין ובשימור איכותו. איטום קירות הוא בעצם בידוד החלק החיצוני של הקירות בכדי למנוע חדירת מים אל תוך הבניין. בעבר, איטום קירות לא היה נפוץ ביותר, אנשים היו רגילים לחדירת מים ופשוט מתמודדים עם המצב. עם התקדמות הטכנולוגיה, התרחב הידע בנושא וגדל הצורך שבשיפור חיי האדם. כך, נולד התחום של איטום קירות, אנשים הבינו שהם יכולים למנוע רטיבות בקיר, נזילות ועובש בצורה יעילה יותר ולשפר את איכות הבניין ובכך את איכות חייהם. עם השנים התרחב עולם האיטום ותחום איטום הקירות הפך לפופולרי מאוד וכמעט מצרך של חובה בכל בית.

מהי החשיבות באיטום קירות איכותי

איטום קירות איכותי הוא מאוד מאוד חשוב, הוא מהווה השכבה המגנה על הקירות מפני חדירת מים. במקרה בו איטום הקירות לא יהיה איכותי ומקצועי מספיק, מערכת האיטום תהיה לקויה, כך עלולים להיווצר סדקים שיגרמו לכניסת מים אל תוך הבניין. כאשר מים נכנסים אל תוך החלק הפנימי של הבניין הם נכלאים שם, אין שום דרך לצאת מלבד הסדק דרכו הם נכנסו, כך הם מצטברים שם בהדרגתיות וגורמים לרטיבות בקיר, נזילות ואף התפתחות של עובש עם הזמן. אם אנו רוצים להימנע מבעיות אלו בכוונה תחילה, כדאי לוודא שמתבצעת עבודת איטום קירות איכותית ומקצועית שלא תפתח תקלות.

כיצד לוודא שאיטום הקירות יהיה איכותי

בכדי לקבל עבודת איטום קירות איכותית, נתחיל בבחירת קבלן איטום אמין,מקצועי ומנוסה, המתמחה בתחום בו אנו זקוקים. בקרת איכות חשובה היא תעודת "אוטם מורשה", קבלן איטום המחזיק בתעודה שכזו ייקרא קבלן איטום מורשה, זהו קבלן שעבר הסמכה ייעודית בתחום האיטום ובכך ניתן לדעת בוודאות שיש לו את הידע הנדרש לביצוע מוצלח. בשביל לבחון את אמינות הקבלן נוודא שהוא מעניק תעודת אחריות, זוהי תעודה שמפרטת את כל התחומים בהם הקבלן לוקח אחריות על תקלות, תעודה זו היא בקרת אמינות וכן בקרת איכות. מומלץ גם לבדוק מהם החומרים שבהם משתמש הקבלן, אם חומרים אלו לא עומדים בתו התקן הישראלי אלו הם חומרים באיכות נמוכה ועם סיכוי גבוה לפגמים, כך תוכלו לדעת עד כמה מקצועי ומנוסה הקבלן בתחום.

סגירת תפריט