אחות פרטית מחיר  – שירות הכרחי עד הבית

אחות פרטית מחיר  – שירות הכרחי עד הבית

אחות סטומה היא אחות מוסמכת אשר עברה, בין היתר, הסמכה בכל הנוגע לטיפול וההתנהלות סביב סטומה. סטומה היא בעצם פתח חלופי, אשר מחליף חלק מהמעי הגס ואת פי הטבעת. הרעיון הוא לאפשר תנועה של יציאות מהגוף, אך לדלג על פי הטבעת וחלק מהמעי, מסיבות רפואיות שונות.

השימוש בסטומה נועד לפתור בעיות שונות במערכת העיכול, והוא נוהל נפוץ (ומציל חיים) במקרים רפואיים שונים, כגון במקרים של סרטן המעי, קוליטיס וקרוהן (לאחר כריתה), בניתוחי חירום ובמקרים אחרים, כולל במקרים של מחלות נדירות שונות.

אתם לא חייבים לעשות את זה לבד!

יכול להיות שאתם חייבים לקבל את זה שאתם צריכים לחיות עם סטומה, זמנית או באופן קבוע. אבל אתם לא חייבים לעשות את זה לבד. ההתעסקות עם הסטומה היא לא תמיד פשוטה. היא מורכבת בעיקר בשלבים המוקדמים לפני שהתרגלתם לנוכחות שלה בחיים שלכם, וזה מורגש ביתר שאת אם לא מזמן שבתם הביתה לאחר אשפוז והליך רפואי פולשני.

במצבים שכאלו כדאי ואף מומלץ מאוד להיעזר בשירותיה של אחות מקצועית שהוסמכה במיוחד לפגוש מצבים שכאלו, בכל מיני רבדים, ולעזור לכם אצלכם בבית. זה יכול להיות בהסברים והכרות עם המצב, וכיצד להתנהל בסיטואציה החדשה הזו בצורה שתיטיב עמכם, וזה יכול לכלול גם טיפול ישיר בסטומה, ריקון, ניקוי וכיו"ב, תמיכה הכרחית, מלאה ומקצועית.

העזרה שאחות תיתן לכם:

אחות סטומה יכולה לעזור לכם עוד לפני הניתוח. היא תפגוש את המטופל (ואת בני משפחתו), תתמוך, תלווה ותסביר דברים על איך ההליך עומד להתרחש, ולמה לצפות בחיים עם הסטומה, קבועה או זמנית. לאחר שהמטופל ישתחרר מבית החולים עם הסטומה, הוא יכול להיעזר באחות עד הבית.

האחות יכולה לעזור לכם להתרגל לשגרת החיים החדשה, כמו גם לבצע פעולות בסיסיות וחיוניות של ניקיון ותחזוקה, ריקון וניקוי בסיס הסטומה. האחות יכולה להצביע על דברים שיעזרו לכם בהתמודדות עם הסיטואציה החדשה ולשפר את איכות חייכם. כפי שראיתם, לקבלת שירות של אחות פרטית מחיר פעוט ביחס לתועלת שהיא תביא לכם בכל הנוגע להתמודדות עם סטומה.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן