מדוע כדאי לפנות אל עורך דין בעת אשפוז כפוי?

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין בעת אשפוז כפוי?

אנו חיים במדינה דמוקרטית וזה אומר כי כל אחד אבל כל אחד זכאי לקבל ייצוג משפטי אל מול מוסדות המדינה ולהיות מיוצגים מול מוסדות אלו בכדי לשמור על הזכויות שלהם. כן גם כאשר אדם נשפט אל אשפוז כפוי הוא חייב להיות מיוצג על ידי עורך דין. אם קרוב משפחה שלכם קיבל את הבשורה כי הוא צריך להיכנס לאשפוז כפוי אנו מציעים לכם לוודא כי עורך דין יגן עליו בהליך זה.

אתם חייבים להבין כי המדינה היא לא טלית שכולה תכלת ויש לה עוד הרבה אינטרסים פרט לרווחתו של קרוב המשפחה שלכם. היחיד שיכול לסייע לכם בנושא זה ולעמוד על הזכויות של הקרוב שלכם הוא עורך דין ואף אחד אבל אף אחד אחר לא יוכל להתמודד עם המנגנון העצום של המדינה אשר רוצה בכל מאודו להכניס את הקרוב שלכם לאשפוז כפוי.

האם כל עורך דין יכול לסייע לי באשפוז כפוי?

עליכם להבין כי העולם של אשפוז כפוי הוא עולם משפטי מאוד מורכב ומסובך וזה אומר כי ממש אבל ממש לא כל עורך דין יכול לייצג אתכם בהליך זה.

כאשר אתם מחפשים עורך דין לייצוג באשפוז כפוי כדאי לכם לברר כי זו אכן המומחיות שלו. אל תפנו סתם כך אל עורך דין שאתם מכירים ואל העורך דין הראשון שעולה לכם בראש אלא רק לעורך דין מומחה שזה העיסוק שלו. אתם חייבים להבין כי אפילו לא כל עורך דין פלילי יכול לייצג באשפוזים כפויים אלא רק מי שעוסק בכך יום יום שעה שעה.

שפטו אתכם אל אשפוז כפוי? שימו לב איפה הוא מתקיים

אם בכל זאת החליטו כי הקרוב שלכם צריך להיכנס אל אשפוז כפוי אנו מציעים לכם לוודא כי הוא יגיע אל מוסד טוב באשפוז הכפוי. גם כאן העורך דין יכול לסייע לכם המון בכדי להבטיח כי הקרוב שלכם יאושפז במקום הטוב ביותר שיש וזו עוד סיבה מדוע כה כדאי לפנות אל עורך דין בעת אשפוז בכפייה.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן