באדי פאמפ – כשמחליטים להתאמן!

באדי פאמפ – כשמחליטים להתאמן!

כמות האימונים הזמינים לנו כיום, אירובי, אנ-אירובי, חיטוב, סיבולת, מגוון אינסופי של תרגילים, ביחידים, אחד על אחד ובקבוצות, פשוט רשימה עצומה. איך בוחרים את האימון הנכון? באדי פאמפ הוא מאותם אימונים ממכרים שקשה להפסיק אותם, אימון שעושה את העבודה, וזה בסופו של יום המדד היחיד החשוב – התוצאות.

העניין עם ה"פאמפ" הוא השילוב הייחודי של תרגילים שעובדים בהרמוניה, ומאפשרים לגוף לזרום בצורה נכונה ובריאה. העובדה שאין התנגשות בין התרגילים באימון יוצרת פלואו שחיוני לגוף שלנו, שמתמודד עם אתגר של חיזוק וצמיחה. התוצאה היא גוף הרבה יותר חזק, והרבה יותר יפה, מחוטב בצורה הרמונית, ועם תחושה של בריאות ועוצמה.

היתרונות של באדי פאמפ

לכל סוג אימון יש את היתרונות שלו, אבל באדי פאמפ מציע לנו שילוב מנצח שמושך אליו אלפי מתאמנים, שרק מצטרפים, ולא פורשים:

  1. מהנה – כשמוצאים אימון שכיף להתאמן בו, זה מעלה את המוטיבציה, ופותר את הבעיה הגדולה ביותר שיש לרוב המתאמנים החובבים, שרוצים תוצאות, אבל מתעצלים להתאמן.
  2. התפתחות אישית – משהו במבנה של האימון, במה שהוא דורש מהמתאמנים, בהתאמה אישית כמובן ליכולת בכל רגע נתון, מוביל לתחושה של צמיחה ושגשוג שמהדהדים גם מחוץ לאולם האימונים.
  3. תוצאות בגוף – כשמפמפמים את הגוף בצורה נכונה, הוא מקבל בוסט של אנרגיה ומנה של אדרנלין, והתוצאות של האימון לא מאחרות לבוא גם במראה החיצוני ובתחושת החיוניות.

שילוב מנצח למתאמנים חכמים

יש כל מיני טרנדים בעולם הכושר ופיתוח הגוף, וכל מיני רעיונות. עם השנים דברים מסוימים נושרים בדרך, ואחרים נתפסים והופכים לחלק מהבסיס של עולם האימונים. מה שמבדיל ביניהם זה גם, כמובן, התוצאות, אבל גם המדע וההבנה שלנו את הגוף האנושי ואת פיתוח הגוף.

אימוני הבאדי פאמפינג משלבים אירובי ואנ-אירובי, כלומר פיתוח של הגוף בכמה וכמה מישורים בו זמנית, מבלי להתפשר על דבר אחד לטובת האחר, ובעצם ללא הקרבה. האימונים הללו מלמדים את הגוף לנצל נכון את האנרגיה שלו, ולפעול בצורה הרמונית עם השרירים. בצורה זו התוצאות ניכרות בפעולות היומיומיים הפשוטות ביותר של הליכה, סחיבה של מוצרים מהחנות, טיפוס מדרגות, וכיו"ב.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן