בחירת חברה קבלנית, בחירה עם משקל!

לא משנה אם מדובר בבניין אחסון או במתחם מסחרי, חשוב שתעסיקו חברה קבלנית לבניין מובילה שמומחית בתחום.

בחירת חברה קבלנית

אינך רוצה סתם קבלן כלשהו; אתה רוצה קבלן בניין מוביל עם מוניטין ללא דופי. המציאות היא שסביר להניח שיש יותר מדי קבלנים באזור שלך לבחירה. כל אחד מהם יכול למלא את העבודה, אך אינך רוצה לקבל החלטה גרועה.

בחירת חברה קבלנית שמתאימה לנו לא רק פירושה שהבניין המוגמר שלך יהיה כל מה שאתה רוצה שהוא יהיה;  המשמעות היא גם שהתהליך עצמו יעבור בצורה חלקה ובצורה מתוזמנת.

פשוט לא שווה לשכור קבלן שלא יספק את מה שאתה רוצה במינימום טרחה. אתה רוצה מישהו שאתה באמת יכול לעבוד איתו ולתקשר.

שאל אנשים יודעים

מפה לאוזן היא עדיין אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא שירותים איכותיים, וכשמדובר בקבלנים, הדבר נכון. שאל אנשים שיש להם ניסיון בעבודה עם קבלנים, שהשתמשו בחברה קבלנית ואשר עובדים לצידם. לדוגמא: פקחי בניין.

אל תמהר לתהליך

ממהר יכול לעלות לך כסף וליצור כאבי ראש. התחל לחפש חברה קבלנית מובילה בשלב מוקדם, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת על בסיס עובדות.

שוחח עם כמה קבלנים

התחל לבצע שיחות טלפון. שאלו אותם שאלות ותרגישו את אופן עבודתם. האם הם נראים נגישים, זמינים ומוכנים לענות על שאלותיכם? או שהם פשוט לוחצים עליך לבחור אותם, ומספרים לך הכל על כמה שהם נפלאים.

בקש הפניות

זה סטנדרטי ואסור לדלג עליו או להחליף אותו. קבלן בניה מוביל אמור להיות מסוגל לספק רשימת סימוכין מוצקה, וכן, עליכם לעקוב אחריהם.

שאל את השאלות הנכונות

זה דבר אחד להיות קבלן טוב; זה אחר להיות הקבלן הנכון. גלה יותר כיצד הם עובדים, כמה פרויקטים הם לוקחים בבת אחת, מה תחום ההתמחות העיקרי שלהם והאם הם עובדים עם קבלני משנה, ואם כן, כמה זמן הם עבדו איתם.

התהליך של מציאת קבלן לוקח קצת זמן וקצת מחקר, אבל אתה תשמח שעשית את הקילומטר הנוסף. הרשימה שלעיל תעזור לך להתחיל למצוא את הקבלן שמתאים לפרויקט שלך.

 

כתיבת תגובה