כיצד גיא כספי הביא סטנדרטים של חו"ל לישראל בתחום הייעוץ העסקי?

כיצד גיא כספי הביא סטנדרטים של חו"ל לישראל בתחום הייעוץ העסקי?

בעבר העולם היה שנות דור לפני ישראל בכל תחום בעולם העסקי. כך תחום הבנקאות היה שנים מאחור ותחום המחשוב פיגר אחרי העולם המערבי. כיום המצב הוא שונה לחלוטין וישראל היא מובילה עולמית במגוון של נושאים. גם בעולם העסקי ישראל צמצמה פערים אל מול העולם המערבי והדוגמא הבולטת ביותר לכך היא היועץ העסקי גיא כספי. לגיא כספי יש עסק מאוד מצליח לייעוץ עסקי וזאת מכיוון שהוא לא מוכן להתפשר ומכיוון שהוא מביא סטנדרט של חו"ל לישראל.

אם יש לכם עסק קטן או גדול, נותן שירות או מייצר מוצר כדאי לכם ללכת לפגישת ייעוץ עם גיא. לאחר הפגישה אין לנו ספק כי תרצו להעסיק את גיא וזאת מכיוון שהוא בחור מבריק עם שכל חריף אולי החריף בארץ. לגיא יש תבונות מדהימות על עולם העסקים ולכן כל עסק יכול להיעזר בו בכדי לקבל ייעוץ עסקי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

האם יועץ עסקי מתאים רק לעסקים מפסידים?

פעמים רבות כאשר אנו חושבים על ייעוץ עסקי אנו חושבים על עסק מפסיד, אך זו טעות ועליכם לדעת כי גיא כספי מייעץ גם לעסקים רווחיים. מדוע? לגיא כספי יש את היכולת למצוא מחט בערמת שחת וכך לשפר את העסק שלכם גם אם הוא מרוויח.

עליכם להבין כי גם אם העסקה שלכם מרוויח אין זה אומר כי הוא לא יכול להרוויח יותר. שמעתם נכון, אפשר לשפר את המצב של כל עסק בעזרת שלל פעולות כמו חיסכון בעלויות התפעול, חיסכון בכוח אדם, ייעול תהליכי הייצור שיפור השירות של העסק ואת העצות הללו גיא ייתן לכם ולכן גם אם אתם מרוויחים כדאי לכם לפנות אליו.

כיצד גיא כספי עובד?

עליכם להבין כי גיא כספי עובד כמו מסרק, הוא סורק את העסק שלכם מכל הכיוונים ורק אז מגבש מסקנות. המחקר שגיא כספי מבצע הוא עמוק מאוד ולכן התובנות שלו תמיד מפתיעות ותמיד מחדשות ותמיד אבל תמיד מסייעות לשורת הרווח של העסק שלכם ולכן כה כדאי לכם לפנות אליו.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן