ניהול עסקי מקצועי – הוא תחום המיומנות של גיא כספי

ניהול עסקי מקצועי – הוא תחום המיומנות של גיא כספי

השלב הכי מרגש בחייו של כל עסק הוא שלב ההשקה. יש לכם המון חלומות במגירה ולא מעט אסטרטגיות פעולה שאתם כבר לא יכולים לחכות להוציא אל הפועל. אבל, מה קורה כשהדברים לא ממש הולכים על פי התוכנית שלכם? ואיך אתם מתמודדים עם משברים בתחום הפיננסי בצורה שלא תגרום לקריסת העסק שלכם? כל אלו הן שאלות שאתם רוצים לקבל עליהן מענה בזמן אמת, ועל כן הליווי המקצועי של יועץ עסקי כמו גיא כספי הוא ליווי שיכול לעזור לכם לקבל את התשובות ולראות את התמונה הגדולה באופן שאינו משתמע לשתי פנים ולא מסכן את המשך הפעילות העסקית שלכם. 

מה הם שלושת העקרונות של ניהול עסקי על פי גיא כספי?

  1. הכרה בסיכונים – עם כל סיכוי יש גם סיכון. ואתם חייבים להכיר את כלל הסיכונים הנלווים לפעילות העסקית שלכם, כדי לבנות תוכנית התמודדות אסטרטגית המתאימה בדיוק לצרכי הארגון שלכם. 
  2. נכונות לשינויים – בעלי עסקים עובדים כל הזמן בסביבה משתנה. כלומר, הדינאמיות שלכם היא כלי חיוני לשינויים שאתם רוצים וצריכים להנחיל בחברה שלכם במהירות וביעילות בעת הצורך. 
  3. חשיבה ביקורתית – לא ניתן לזהות תקלות או פגמים במבנה הארגוני, מבלי שאתם מפתחים חשיבה ביקורתית ברמה גבוהה מאוד. לא צריך לבקר כל הזמן את כל אנשי הצוות, אבל בהחלט חשוב להסתכל על הפעילות בארגון בראי המצב הנוכחי. 

לכל ארגון יש את הצרכים המיוחדים שלו

העבודה המשותפת שלכם עם יועץ עסקי מקצועי, כמו גיא כספי, מגלה לכם המון על אופי הפעילות של הצוות בארגון שלכם ועל צרכים מיוחדי שאתם אולי לא שמים לב אליהם. כלומר, יש לכם פה הזדמנות חד פעמית לייצר שיח פורה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, עם כל מי שמעורב בתהליך הקידום של העסק שלכם. וכך יהיה לכם קל יותר לקבל החלטות קשות, לבצע שינויים, לבנות את העסק שלכם ולהבטיח שאתם תמיד נמצאים צעד אחד לפני המתחרים שלכם. 

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן