מה כולל גישור גירושין ברעננה?

מה כולל גישור גירושין ברעננה?

גירושין, גם כשהם מתבצעים בהסכמה, הם תמיד חוויה לא פשוטה. הרגשות טעונים, במקרים רבים לכל אחד מהצדדים יש בטן מלאה על הצד השני, ובנוסף נדרשת הגעה להסכמות בנושאים רגישים ומורכבים – גם כספיים וגם לגבי גידול הילדים. גישור גירושין ברעננה מאפשר לשני הצדדים להעלות כל סוגיה רלוונטית מבחינתם ואפילו לאוורר רגשות כואבים, כל זאת בלי להתעמת ומתוך חתירה למצב win-win שבו שני בני הזוג פותחים פרק חדש וחיובי בחייהם.

פגישות משותפות ופגישות נפרדות

מגשרת גירושין ברעננה מייצגת את האינטרסים של שני הצדדים, ומקפידה על ניטרליות מוחלטת. על-מנת לשמור על איזון מדויק, כך שלא תהיה שום הטיה, ולו הקלה ביותר, לשום צד, נדרש ניסיון רב. הניסיון והיכולות המקצועיות של המגשרת חשובים גם על-מנת ששני בני הזוג ירגישו שניתן לתת בה אמון מלא – מרכיב הכרחי נוסף בכל הליך גישור גירושין ברעננה.

האמון והאיזון נוצרים במהלך הפגישות, וכדי להבטיח זאת מתקיימות גם פגישות משותפות וגם פגישות בנפרד עם כל צד.

תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט

החדר שבו מתנהל הליך גישור הגירושין ברעננה הופך כאמור למקום בטוח עבור שני בני הזוג. כתוצאה מכך הם יכולים להציג את העמדות שלהם ואת האינטרסים החשובים מבחינתם – ולעשות זאת מבלי להתעמת עם הצד השני, אלא מתוך הבנה שגם לו יש אינטרסים ושהדרך הטובה ביותר להיפרד היא למצוא פתרונות שיספקו את שני הצדדים. מגשרת גירושין מנוסה תעניק תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, כדי שההסכם יכסה את כל הנושאים הרלוונטיים מכל זווית אפשרית – ולא יישאר מקום לספק או לאי הבנות (שעלולות להצית קונפליקטים).

התוצאה של גישור גירושין ברעננה 

התוצר של גישור גירושין ברעננה הוא הסכם שמשקף את האינטרסים של שני הצדדים, ומאפשר לשניהם לצאת לדרך חדשה בדרך הטובה ביותר מבחינתם – וללא מלחמות מיותרות בבית משפט. מאחר שבמהלך הגישור ישנה התייחסות מקיפה גם לפן הרגשי ולא רק לפן המשפטי-טכני, המעבר לפרק החדש בחיים קל יותר, ולמעשה גם הפרידה הופכת מחוויה קשה לכזו שניתן להכיל ולהתמודד איתה בהצלחה.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן