מהם הדרכים להסרת תוצאות שליליות בגוגל?

מהם הדרכים להסרת תוצאות שליליות בגוגל?

בעידן של היום, כולם נמצאים באינטרנט, כולם מחפשים מידע על כולם בין אם מדובר בבתי עסק ובין אם מדובר באנשים פרטיים. כולם, ללא יוצא מן הכלל רוצים להיראות באור חיובי ומי שקורא על הפרופיל של החברה או של האדם הפרטי מודעות או פרסומים שונים, רוצה שיקראו עליו רק דברים טובים. ישנם נתונים, כתבות ומאמרים שניתן לשנות בעזרת הסרת תוצאות שליליות בגוגל למשל אך ישנם מאמרים וכתבות שיהיה כבר קשה יותר להסירם. אם גם אתם רוצים לדעת איך עושים את זה ואיך להראות באור חיובי יותר בתוצאות החיפוש בגוגל, המשיכו לקרוא כאן. 

זה כבר לא סוד שרבים מבצעים חיפוש במנועי חיפוש שונים והגדול מכולם’ בעיקר בישראל זה גוגל. הסרת התוצאות השליליות בגוגל אינה פשוטה כל כך וצריך לדעת איך לעשות זאת. בנוסף, ישנן תוצאות שכלל לא ניתן להסירן אך ישנן דרכים חלופיות שניתן לבצע. 

מהן הדרכים להסרת תוצאות שליליות באינטרנט?

הדרך הראשונה היא באמצעות פנייה מסודרת בליווי משפטי. משמע, עליכם לפנות לעורך דין מומחה בנושא שיוכל לייצג אתכם ולבקש להסיר את הכתבה או המודעה. האם זה פשוט, לא. עדיין ישנם מקרים רבים שישנו ניגוד אינטרסים מובהק ולכן גוגל לא מסירים את המודעות או המאמרים הללו.  

הדרך השנייה היא לא בהכרח דורשת את מעורבותו של עורך דין שילווה אתכם. תצטרכו לפנות לאותם האתרים שמפרסמים את המאמרים או הכתבות השליליות ולבקש מהם להסיר את התוכן הכתוב בצורה שלילית. גם כאן, מומלץ לפנות למומחים בתחום שיוכלו לסייע לכם לעשות את המלאכה. 

הדרך השלישית היא לא כוללת הסרה מוחלטת מהרשת אך ניתן להסתיר אותה באמצעות הפניית אותן מאמרים וכתבות לעמודים הבאים. למה הכוונה? כאשר אדם שרירותי מחפש מידע על אדם אחר או על בית עסק הוא מקבל רשימת קישורים ארוכה שבהם גוגל מצאה את מילות החיפוש. אם לאותו אדם או בית עסק שאותו חיפשו מאפשר מאמרים רבים וכתבות חיוביות שממלאות את תוצאות החיפוש בעמוד הראשון למשל אנשים פחות ימשיכו לחפש בעמודים הבאים לאחר מכן וכך יקבלו חשיפה נמוכה בהרבה. 

לסיכום הסרת תוצאות שליליות בגוגל היא רק דרך אחת מיני רבות להסתרת מידע שלילי אישי או עסקי. אם גם אתם מחפשים דרך להסיר או להסתיר מידע שלילי רצוי לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בנושא. כך בקלות יתרה תשמרו על המוניטין שלכם ועל שמכם הטוב. 

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן