האם כדאי לי לעבור השתלת שיער בחו"ל?

האם כדאי לי לעבור השתלת שיער בחו"ל?

אין ספק כי ישראל מאוד יקרה ואפשר לראות זאת באלף ואחת דוגמאות ממחירי המכוניות ועד מחירי הבתים. לא רק זאת אלא שהליכים רפואיים אשר לא נמצאים בסל של קופות החולים הם גם כן מאוד יקרים. כך למשל ניתוח פלסטי יכול לעלות מאות אלפי שקלים ולכן לא כדאי לערוך אותו בישראל.

לעומת זאת השתלת שיער עולה באופן יחסי בארץ הרבה כסף ולכן את השתלת השיער כדאי מבחינה כלכלית לבצע לא בארץ. אך שימו לב המחיר הוא לא הדבר היחיד שחשוב בעת ההשתלה ויש לשים לב גם לאיכות הטיפול של ההשתלה. עליכם להבין כי הליך ההשתלה בארץ הוא הרבה פחות בטוח מבחו"ל. כאשר אתם הולכים לעשות השתלה בארץ אתם מהמרים על החיים שלכם פשוט מאוד ולכן השתלה כדאי לעשות אך ורק בחו"ל וכך להבטיח טיפול איכותי המפוקח על ידי גורמי מקצוע ואשר נעשה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

האם נשים יכולות לעשות השתלה של שיער?

פעמים רבות כאשר אנו חושבים על התקרחות ועל השתלת שיער אנו חושבים על גברים ואכן הרוב של המתקרחים הם גברים. אך יש גם נשים רבות אשר מאבדות שיער ואשר נושר להן השיער ואז גם להן אין ברירה אלא לבצע השתלה של שיער.

אם אתן סובלות מנשירה ומהתקרחות אין לכן במה להתבייש, בואו לעשות השתלה כמה שיותר מהר. זה לא נוח ללכת עם כובש או עם תוספות שיער או עם פאה ולכן הפתרון הריאלי היחידי גם לנשים וגם לגברים המאבדים שיער הוא השתלת שיער וזו עובדה שאין עליה מחלוקת או עוררין.

שימו לב למכשור של המכון השתלת שיער

כאשר אתם פונים אל מכון השתלת שיער אתם צריכים לברר באיזה מכשור המכון מבצע את השתלת השיער. עליכם להבין כי ככל שהמכשור של המכון יותר טוב כך ההשתלה תתבצע בצורה יותר מקצועית ונקייה. לכן תמיד אבל תמיד בשיחת הטלפון הראשונית שאלו את המכון עם איזה ציוד הוא עובד ורק לאחר מכן החליטו האם לעבוד עם המכון הזה או להמשיך לחפש מכון עם מכשור יותר מתקדם.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן