כל מה שרציתם לדעת על בסיסי מיטה

כל מה שרציתם לדעת על בסיסי מיטה

אם אתם מחפשים מידע על בסיסי מיטה, אתם ככל הנראה מחפשים להתחדש, ורוצים ללכת על משהו איכותי, שלא תצטרכו להחליף כל שנה, או לתקן כל שנה. הרשו לנו לברך אתכם אם כך, על הבחירה ללמוד את כל מה שרציתם לדעת על בסיסי מיטה, ולגשת למלאכה בצורה נבונה.

לא צריך לדעת הרבה, ובטח שלא יותר מדי, מספיק מעט מידע מפוקס ומחודד בכדי לגשת לרכישה בצעד בוטח ובידיעה שאתם קונים את בסיס המיטה הנכון. המגוון, כפי שבוודאי כבר הבנתם, רחב עד מאוד, מה שמשקף את "תרבות השפע", שלעיתים עלול להוביל אותנו לבלבול וקושי לבחור.

כל מה שרציתם לדעת על בסיסי מיטה והנה העזתם לקרוא

אם כל מה שרציתם לדעת על בסיסי מיטה זה איך לבחור אותם – הנה תמצית הידע הדרוש לבחירה בבסיס הנכון:

  1. בסיס מיטה טוב הוא בסיס מיטה מעץ – נכון, יש גם בסיסי מיטה ממתכת, אבל האמת היא שהם פשוט פחות יציבים, פחות עמידים, פחות חזקים, ולרוב פחות אטרקטיביים ונאים מאשר בסיסים מעץ.
  2. בסיסי עץ עם הרבה לוחות – פעם היו נוהגים לעשות בסיסי מיטה עם לוח בודד לתמיכה במזרן. נשבר הלוח? הלך הבסיס. אז הנה, כיום בסיסי המיטה האיכותיים מציעים מבנה יציב במסגרת חזקה, שמחזיקה בתוכה בין 10-11 לוחות עץ נפרדים לתמיכה מעולה במזרן, אפילו והיה המזרן הכבד ביותר.

עוד כמה עובדות בסיסיות על בסיס המיטה שלכם

כל מה שרציתם לדעת על בסיסי מיטה זה כיצד לישון בשקט, מוטב שתלכו תמיד על בסיסים מעץ האורן. לא כל עץ עושה את אותה העבודה, ועץ האורן הוא אחד הפופולאריים בעולם בניית הרהיטים – ולא לחינם. עץ חזק, דחוס ועמיד זה יאפשר לכם ליהנות מרכישה שתשרת אתכם עוד שנים רבות קדימה, אז אל תתפשרו על עץ אחר.

כשאתם ניגשים לבחור בסיס, נסו לנער אותו, היטב, אל תתביישו, הרי הוא אמור לשאת לפחות את משקל גופכם, שלא לדבר על משקל של שני אנשים גם יחד, אז הוא צריך להיות עמיד. אם המוכר מעדיף שלא תנסו לנער, אולי הבסיס חלש, ויש להימנע מרכישתו.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן