להדפיס את המותג שלכם במקום הנכון

להדפיס את המותג שלכם במקום הנכון

בעלי עסקים נמצאים תמיד בחיפוש אחר משהו. זה לא רק הגן של היזמות, אלא גם כורח המציאות, שכן יש צורך לשנות, להתאים את הדברים, ולמצוא את הפתרונות הרלוונטיים לכל אירוע שעולה בעסק. אחד הדברים שיש למצוא זה את ספק השירות הטוב ביותר כדי לתת מענה לצורך שעלה בעסק. נאנו פרינט – בית דפוס ייחודי ומקצועי זה המקום לאותם בעלי עסקים שמחפשים להדפיס, כל דבר.

בית הדפוס המודרני הוא לא מקום של ניירות ודיו, אלא מקום של טכנולוגיה, ומלאי ייחודי עם קטלוג הדפסים משגע, שנותן השראה ורעיונות לקידום מכירות ומיתוג חכם ומתקדם. אנו נציע לכם רק טעימה קטנה מעולם שלם של אפשרויות שיכול לשנות לגמרי את הדרך בה אתם חושבים על דפוס ועל שיווק בעולם המודרני.

צאו מהאינטרנט ושובו לעולם הפיסי – כאן הדברים באמת קורים:

  • מדבקות – כולם אוהבים מדבקות, ומשהו באינטראקטיביות שלהן, באפשרות שלנו לבחור לשמור אותן באדיקות של אספן או להדביק אותן תכף ומיד במקום פרטי או אפילו במרחב הציבורי, משהו בצבע ובגודל שלהן, ובשילוב של כל התכונות הללו יחד, הופך את המדבקה למוצר דפוס מבוקש לעסקים.
  • שרשרת דגלים – לאירועים או לקישוט המרחב, בעסק, במשרד או באירוע יח"צ, שרשרת הדגלים הצבעונית מושכת את העין, וכפי שאתם תחרטו על דגלכם, כך הזיכרון ייחרט בראשם של האורחים, ובכך ביצעתם את הפעולה החשובה ביותר של השיווק, והיא המיתוג בראשו של הלקוח.
  • נייר מכתבים – יש משהו קסום, מיוחד ואפקטיבי מאוד בעבודה עם נייר מודפס, מכתב במעטפה, "כמו פעם". האימייל שריגש אותנו מאוד בשנות האלפיים המוקדמות הפך כבר למשהו קר ומשעמם שלרוב אנו מסננים בלי לחשוב פעמיים. לכן נייר מכתבים ומעטפות ממותגות זכו לעדנה מחודשת, ונבון יהיה למנף את זה למיתוג ושיווק של העסק שלכם.

מוצרי קד"מ מודפסים – לחיות בעולם האמיתי

לא שאנו מחפשים להמעיט בערכו של השיווק הדיגיטלי, אבל העובדה היא שמיתוג נכון מתרחש בכמה וכמה חזיתות, ואנחנו עדיין בני אדם – עוד לא שובטנו, ואנחנו אולי חיים הרבה בדיגיטל, אבל זה אנחנו שחיים שם, וה"אנחנו" הזה זה "אנחנו" פיסי!

נאנו פרינט – בית דפוס ומוצריו השונים מחבר את הרעיון השיווקי לכדי מציאות קונקרטית, ומאפשר לכם להדפיס על מגוון מוצרים רחב בטכנולוגיות שעד כה היו קיימות רק בדמיון.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן