לוכד נחשים 24 שעות ביממה

לוכד נחשים 24 שעות ביממה

מחפשים לוכד נחשים 24 שעות ביממה? הבחנתם בנחש בסביבת המגורים שלכם ואתם רוצים להיות בטוחים כי סביבת המגורים שלכם נקיה ובטוחה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים אלינו טלפון ואנו נדאג לשלוח אליכם לוכד נחשים 24 שעות ביממה אשר יגיע במהירות האפשרית, יאתר את הנחש, ילכד אותו ואף יוודא כי אין נחשים נוספים בסביבה. זו הדרך היחידה בה אתם יכולים להיות בטוחים כי הנחש לא יהווה יותר מקור סכנה ואתם יכולים לאפשר לילדים שלכם לצאת לשחק בחצר, לחיות המחמד להסתובב חופשי ואפילו לעצמכם – לישון בצורה טובה ורגועה בלילה.

מה הדבר שאסור לכם לעשות?

אם הבחנתם בנחש בסביבה שלכם, הדבר שאסור לכם לעשות הוא לנסות להרוג אותו. אם הוא לא נמצא בעמדת תקיפה ומסכן חיים בצורה מיידית, אל תנסו להרוג אותו בעצמכם. קודם כל, נחש היא חיית בר מוגנת ולכן על פי חוק אסור להרוג אותה, אבל מעבר לזה, ברגע שהנחש ירגיש כי הוא בסכנת חיים הוא יהפוך להיות תוקפני ומסוכן מאוד ולא בטוח שאתם תדעו איך להתמודד עם זה.

לא פעם ראינו אנשים אשר ניסו לזרוק אבן על ראשו של הנחש אך פיספסו את המטרה, הוא הבחין בהם ובתוך שניות בודדות הסתובב והכיש אותם. לכן, אם אתם עומדים מול הנחש שמרו על קשר עין והתרחקו מהמקום באיטיות, זכרו כי הוא מהיר יותר ויכול גם לטפס ולכן ריצה או טיפוס על עץ קרוב לא יעזרו לכם. התרחקו מהמקום בבטחה ונעלו את דלת הבית. לאחר מכן, תנו לאיש מקצוע להמשיך לבצע את העבודה.

מה כן עושים?

אם אתם נמצאים במרחק בטוח, כמו למשל אם אתם בתוך הבית ומבחינים מהחלון בנחש מחוץ לבית, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא קודם כל לצלם אותו. כאשר יגיע לוכד הנחשים, התמונה תאפשר לו לזהות את סוג הנחש וברגע התפיסה גם לדעת האם הוא תפס את הנחש שראיתם או שיש נחש נוסף בסביבה. בנוסף, נסו לעקוב אחר התנועות שלו עד הגעת הלוכד בכדי לתת לו כיוון נכון יותר לחיפושים.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן