סיבות אישיות לתרום לצדקה

לתרום לצדקה למטרות שמעניינות אותך לא רק מועילה לנזקקים ולעמותות זה יכול להיות מאוד מתגמל גם עבורך. מיליוני אנשים נותנים לצדקה על בסיס קבוע לתמיכה בגורמים שהם מאמינים בהם, כמו גם להשפעה החיובית שיש לה על חייהם.

לתרום לצדקה

אז מדוע הנתינה לצדקה כל כך מספקת? 

בדקנו מקרוב חמש סיבות לתרומה לעמותות המועדפות עליכם.

1 מתן צדקה גורם לכם להרגיש טוב

תרומה לצדקה היא מגביר מצב רוח. הידיעה שאתה עוזר לאחרים מעצימה מאוד. 

מחקרים זיהו קשר בין תרומה לצדקה לבין פעילות מוגברת באזור המוח שרושמת הנאה – ומוכיחה שככל שעובר האמרה הישנה, ​​עדיף לתת, הרבה יותר מאשר לקבל.

המחקר שלנו לגבי הסיבות שאנשים נותנים תומך בכך. 

ביקשנו מ- 700 מתורמינו הנדיבים לספר לנו מה מניע אותם לתת באופן קבוע לצדקה; 42%

הסכימו כי ההנאה שהם מקבלים במתן עזרה לאחרים כהשפעה מרכזית.

2 מתן לחיזוק ערכים אישיים של צדקה

במחקר שלנו, מדוע אנו נותנים, הרגשת מצפון חברתי הייתה הסיבה הרווחת ביותר שניתן לצדקה. 

לא משנה איזה סוג של עבודות צדקה הם תומכים, 96% אמרו שהם חשים שיש להם חובה מוסרית להשתמש במה שהיה להם כדי לעזור לאחרים, סנטימנט מושרש מאוד בערכים ובעקרונות האישיים שלהם.

הכוח לשפר את חייהם של אחרים הוא, בעיני רבים, פריבילגיה וכזו שמגיעה עם תחושת חובה משלה. 

הפעולה על רגשות האחריות העוצמתיים הללו היא דרך נהדרת לחזק את הערכים האישיים שלנו ולהרגיש כאילו אנו חיים באופן שנאמן לאמונות האתיות שלנו.

3 הנתינה היא בעלת השפעה רבה יותר מאי פעם

אנשים רבים חוששים כי תרומותיהם לצדקה עשויות להיות מופחתות על ידי מיסים או עלויות מנהליות, ומונעות את הסכום המלא להגיע לאנשים או גורם שהם באמת רוצים לעזור. למרבה המזל ישנן דרכים להפיק את המרב מכל תרומה לצדקה.

ישנן דרכים רבות אחרות לתת למס צדקה באופן יעיל מדי, כמו למשל לתרום ישר מהמשכורת שלך לפני שנוכה מס דרך תוכנית מתן שכר, תרומת מניות לצדקה או השארת מורשת צדקה בצוואה שלך. שיטות מתן אלה מבטיחות כי הצדקה הנבחרת שלך תפיק תועלת ככל האפשר מהתמיכה שלך.

4 מתן צדקה מקנה לילדיכם עקרונות וערכים

שיתוף החוויה של תרומה לצדקה עם ילדיכם מראה להם מגיל קטן שהם יכולים לבצע שינויים חיוביים בעולם. 

ילדים באופן טבעי אוהבים לעזור לאחרים, ולכן טיפוח נדיבותם המולדת עשוי כנראה להתגבר עם הערכה רבה יותר למה שיש להם, וימשיכו לצדקה תומכת בשנים הבאות.

קל להתחיל בפתיחת מסורת של תרומה לצדקה עם ילדיכם – נסו ליצור ארגז תרומות משפחתי שכל אחד יכול להוסיף לו ולמנות צדקה משפחתית בכל שנה, ולערב את הילדים בבחירת הגורמים לתמיכה.ס

5 מתן צדקה מעודד את החברים והמשפחה לעשות את אותו הדבר

תרומות צדקה משלך יכולות לעורר את הקרוב והיקר לך לתת למטרות החשובות להם, ואף יכול להביא למאמץ משפחתי לגבות צדקה או ארגוני צדקה שיש להם חשיבות מיוחדת לך כקבוצה.

נתינה משפחתית יוצרת קשר, עוזרת לחזק קשרים באמצעות מטרה משותפת ולגייס יותר כסף ממה שאפשר אחרת באמצעות תרומות אינדיבידואליות. 

רוב הסיכויים שרבים מבני משפחתך כבר נותנים לצדקה, כך שעבודה משותפת עשויה לעזור לך להשפיע לטובה עוד יותר. 

אם הדבר נתן לך השראה לתרום לצדקה, אנו יכולים לעזור. בין אם ברצונך לתרום תרומה חד פעמית, הגדר תוכנית תרומה או גלה כיצד לתרום את זמנך.

התחל לתת היום!

כתיבת תגובה