מגייסים עובדים? טיפים מעולים שיעזרו לכם

מגייסים עובדים? טיפים מעולים שיעזרו לכם

אין בכלל ספק כי גיוס עובדים הוא אחד מהתהליכים התוך ארגוניים החשובים, המשמעותיים, והקריטיים ביותר בכל חברה או ארגון, כזה שמשפיע רבות על צורתו העתידית של אותו החברה או הארגון. בסופו של דבר, כל ארגון או חברה נמדדים על פי כוח האדם שלו. גיוס טוב של עובדים – והחברה שלכם עשויה להימצא בתקופות טובות, בזכות כוח האדם הנהדר שהצלחתם לגייס. במידה שאתם מגייסים עובדים, שמא אתם עתידים להתחיל בהליכי הגיוס – בשורות הקרובות תוכלו למצוא מספר טיפים נהדרים לגיוס עובדים.

  • מגייסים עובדים? קודם כל הבינו מה נחוץ כעת לחברה שלכם

אחד הטיפים החשובים ביותר כאשר אתם מגייסים עובדים לחברה שלכם, הוא טיפ שחל עוד לפני תחילת הליכי הגיוס עצמם. לפני שאתם בוחנים מועמדים, נסו להבין מה הצורך של החברה שלכם. איזה סוג של בני אדם אתם מחפשים? מה הייעוד של אותו העובד שאתם מגייסים? ושאלות כיוצא בזאת

  • כאשר אתם מגייסים עובדים – חפשו הוכחות להצלחות במהלך חייו

אחד הדברים החשובים ביותר, זה לבחור מועמדים על פי הצלחות בחיים המקצועיים שלהם. חפשו כל ניצוץ להצלחה בחיים של המועמדים שלכם – החל מהצלחות בפרויקטים, מיזמים מוצלחים, וכיוצא בזאת.

  • אל תשכחו – אנחנו מגייסים אדם, לא רשימת דרישות

כאשר אנחנו מגייסים עובדים, קל מאוד לשקוע בים של קורות חיים ונתונים יבשים. אבל עצה שלנו – אל תשכחו כי מי שעומד ממכם הוא אדם, וכי גם תפקודו בחברה יימדד בעיקר על פי האדם שהוא.

אם אתם זקוקים לעובדים באופן מיידי, יש כל מיני דרכים שיכולות לקצר לכם תהליכים או לייעל אותם לפחות. למשל, ניתן לנסח מודעה מקצועית, מדויקת ורהוטה לגבי אופי המשרות או המשרות ולפרסם אותם ברשתות החברתיות כמו בפייסבוק למשל. החשיפה יכולה להיעשות בכמה דרכים.

  • פרופילים אישיים ו/או מקצועיים של העובדים שכבר עובדים אצלכם
  • קבוצות רלוונטיות לפרסום משרות 
  • קבוצות רלוונטיות בהתאם לתחום שבו העסק או החברה שלכם פועלים
  • קבוצות עם כוח למשל קבוצות של אמהות, קבוצות של רילוקיישן וכדומה
הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן