איך שומרים על מטען למחשב נייד APPLE?

איך שומרים על מטען למחשב נייד APPLE?

מטען למחשב נייד APPLE הוא מוצר שמספק תועלת רבה מאוד. למעשה, עבור בעלי לפטופים שמנצלים אותם כשהם בתנועה, ולאו דווקא ליד שקע חשמלי, מטען כזה הוא חובה, ובזכותו נמנעת עוגמת הנפש שבהחזקת מחשב נייד שאי אפשר לעבוד איתו כי הסוללה התרוקנה. אחרי שרוכשים מטען למחשב של חברת APPLE, כדאי כמובן לשמור עליו, וכדי לעשות זאת הבסיס הוא הקפדה על הכללים המפורטים בעמוד זה.

הטענות קצרות

מטענים למחשבים ניידים תוצרת APPLE הם מוצרים אמינים ועמידים. כמו כל פריט שמייצרת החברה שברא סטיב ג'ובס, גם מטעני הלפטופים מבוססים על עבודת מחקר מעמיקה, השקעה רבה בפיתוח ובקרת איכות קפדנית. יחד עם זאת גם מיטב המהנדסים של אפל, או של כל חברה אחרת, לא יכולים למנוע נזקים כתוצאה משימוש לא נכון במוצרים שפיתחו – זוהי כבר האחריות שלנו.

הכלל הראשון בשמירה על מטען למחשב נייד APPLE הוא העדפת הטענות קצרות ומרובות על פני הטענות ממושכות מאוד. הסיבה לכך פשוטה: ככל שההטענה נמשכת זמן רב יותר, כך המטען מתחמם יותר, וכתוצאה מכך הוא עלול לסבול מבלאי משמעותי יותר. בהתאם מומלץ להטעין את הלפטופ כבר כשהסוללה יורדת מתחת ל-50% ולא לחכות למצב שבו היא כבר קרובה ל-0.

עדינות

מטען למחשב נייד APPLE עלול להינזק כשמוציאים אותו מהשקע. למעשה משיכה לא עדינה של הכבל מהקיר היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לתקלות במטענים ולצורך בקניית מטען חדש. הוצאה אגרסיבית מדי עלולה להזיק גם לשקע, כך שגם כשממהרים, חשוב לבצע את הפעולה הזו בסבלנות ובמתינות.

כמה זמן מחזיק מעמד מטען למחשב נייד APPLE?

אם מקפידים על כל הכללים הנ"ל, מטען למחשב נייד של APPLE יחזיק מעמד שנים רבות. בדרך זו התמורה לכסף תהיה מקסימלית, ובנוסף יובטח לכם שימוש מיטבי ומהנה בלפטופ עצמו. דגש נוסף הוא בחירת מטען שמותאם לדגם הספציפי של המחשב הנייד מבחינת המתח החשמלי (שכידוע נמדד בוולט ומסומן באות V). קנייה בחנות אמינה שמציעה מבחר רחב של מטענים מאפשרת לדעת בוודאות שזהו אכן מטען מקורי שיוצר ע"י אפל, ושהוא ימלא את ייעודו היטב.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן