מיצוק עור הגוף בעזרת טכנולוגיות מתקדמות 

מיצוק עור הגוף בעזרת טכנולוגיות מתקדמות 

ככל שאנחנו מתבגרים, העור שלנו הופך לפחות מוצק. רפיון עור באזור מסוים עלול להיגרם גם בעקבות פגיעה ספציפית, ולפעמים ירידה משמעותית במשקל מובילה אמנם למראה משופר, אבל גם לעודפי עור ולמראה רופס. הפתרון בכל המקרים הנ"ל הוא מיצוק עור הגוף, ובפרט כדאי לנצל שתי טכנולוגיות אפקטיביות להפליא – שעליהן תוכלו לקרוא בכתבה זו.

עיסוי לימפטי – LPG

טכנולוגיה אחת למיצוק העור שלנו, כולל מענה לבעיית צלוליט במקום כזה או אחר בגוף, היא LPG. טכנולוגיה זו פותחה בצרפת, והיישום שלה מבוסס על מכשיר פשוט למראה שמבצע עיסוי לימפטי – עיסוי שמאיץ את זרימת הנוזלים שנוצרים במערכת הלימפה (מערכת שפרוסה בכל רחבי גוף האדם ושמהווה חלק בלתי נפרד ממערכת החיסון). בזכות הזרימה המשופרת ניתן לטפל באזורים פגועים, ובמקרה של עור רפוי התוצאה תהיה מיצוק וגם הוספת גמישות. כמו כן ניתן באמצעות מכשירי LPG לטפל בצלקות, שטפי דם ועוד. הטיפול אינו פולשני, לא כרוך בכאב או באי נעימות ואורך עד 30 דקות.

מיצוק עור הגוף על בסיס אנרגיית גלי רדיו

עוד טכנולוגיה שבזכותה מיצוק עור הגוף הופכת למשימה אפשרית ודי פשוטה מבוססת על גלי רדיו. ליתר דיוק על שילוב של אנרגיה ייחודית זו עם ואקום. האנרגיה של גלי הרדיו מאיצה את חילוף החומרים באזור המטופל ובכך מקטינה את נפח השומן התת עורי ומהדקת את העור, ואילו מנגנון הוואקום מעצים את פעילות מערכת הלימפה ומגביר את זרימת הדם. האימפקט המשולב מניב תוצאות מרשימות מאוד, גם כן בזמן קצר – כל טיפול אורך 15 עד 25 דקות.

רופא מיומן ובקיא

בעידן המכשירים המשוכללים שמחוללים פלאים בעור הגוף וגם בעור הגוף, אנחנו עלולים לשכוח לעיתים שיש חשיבות גם לזהות איש המקצוע שמפעיל את המכשיר. טיפולים שמטרתם מיצוק עור הגוף, גם באמצעות עיסוי לימפטי וגם על בסיס אנרגיית גלי רדיו, מומלץ להפקיד בידי כירורג פלסטי. הסיבה לכך היא הבקיאות של אנשי מקצוע אלה – בקיאות שמתורגמת ליכולת להפיק מקסימום תועלת מהטכנולוגיות החדשניות בזכות השימוש המדויק במכשירים.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן