מתי צריכים מצבר עד הבית?

מתי צריכים מצבר עד הבית?

אומרים כי אין חכם כבעל ניסיון, ואכן, אם יצא לכם להיתקע עם האוטו, ולא היה לכם שירות של מצבר עד הבית, היום אתם בוודאי חכמים יותר. שירות בסיסי זה הינו שירות הכרחי לכל בעל רכב, בטח ובטח אם אתם הבעלים הגאים של רכב ישן יחסית.

לא רק שכדאי מאוד שיהיה לכם תמיד בכיס, או עדיף ישירות ברכב, מספר טלפון של מומחים למצברים בשירות עד הבית, אלא גם של ספקי שירות על הדרך, שירותים שונים כמו חשמלאות רכב למקרי חירום בהם אתם תקועים בצד הדרך (או אף חמור מכך – ממש באמצע הדרך) וצריכים פיתרון כדי להתקדם משם.

מצבר עד הבית – פיתרון מושלם!

השירות החיוני כל כך של אספקת מצבר עד הבית ברגעים ה"קשים" שאנו תקועים עם האוטו הוא באמת עניין חשוב לבעלי רכבים, ולא רק בישראל. בכל המדינות המערבות והמפותחות תמצאו אנשי מקצוע המספקים שירות חשוב זה, ובעוד שלכם אולי קרה רק פעם אחת שנזקקתם לכזה שירות, הרי אם לכם זה פעם אחת, כך זה גם לאחרים, ובסופו של דבר זה מסתכם באלפי אנשים שנתקעים מדי שנה בדרכים עם הצורך במצבר חילופי.

הפיתרון הזה מספק:

  • שירות נוח במיוחד
  • עלות מינימלית (מחירי המצברים ידועים, כך שאפשר לבדוק!)
  • פיתרון מיידי לבעיה שיכולה להיגרר לאורך שעות

ואיך זה עובד?

שירותי מצבר עד הבית עובדים בצורה הפשוטה ביותר – גיליתם שאתם תקועים והרכב לא מניע. אין קולות שעולים מהמנוע, והכול דומם למדי. אתם נכנסים לפאניקה, ואז נזכרים לקחת נשימה עמוקה, ותפוס את הטלפון הנייד. זה הזמן שבו אתם מכניסים את מספר הטלפון של ספק השירות הנבחר, וממתינים לתשובה שתגיע תוך צלצול או שניים.

הקול בצידו השני של הקו מרגיע אתכם, ומסביר כי אין בעיה, תכף ומיד יגיע אליכם מישהו ויעזור לכם עם ההנעה. אתם נותנים את הכתובת בה אתם והאוטו נמצאים, נותנים את סוג הרכב שלכם, ומקבלים ציטוט למחיר שתצטרכו לשלם על השירות של הבאת המצבר, המצבר עצמו, וההתקנה. כמובן שתקבלו גם אחריות על השירות, חיוך גדול, ופתרון במחיר הוגן לבעיה שלכם.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן