להיראות טוב עם ניתוח מתיחת בטן

להיראות טוב עם ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הוא הליך כירורגי פופולארי מאוד, שכן הוא מאפשר תוצאות מהירות ומראה אסתטי מחודש. המטופלים שבוחרים לעבור מתיחה של הבטן ילמדו כי יש מתיחות שונות, והליכים שונים לאזורים שונים בבטן, וכי ניתן ואף מומלץ לרוב לשלב אותם, בהתאם למראה ולצורך, עם שאיבת שומן.

ניתוח זה הוא הליך כירורגי, וככזה הוא דורש מכם, המטופלים, להבין מה הולך לקרות, וכיצד יש לנהוג לפני ואחרי הניתוח. הרופא המנתח יסביר הכול בפרטי פרטים, ויוודא כי אתם מבינים את הכול היטב, אך האחריות על ההתנהלות שלכם היא בסופו של דבר עליכם בלבד. לכן קראו קודם כל את המאמר הקצר הזה, והמשיכו משם.

השלבים של ניתוח מתיחת בטן

תהליכים בנויים על שלבים, ובטח כאשר מדובר בהליכים רפואיים. ניתוח מתיחת בטן פועל כך:

  1. פגישה עם רופא מנתח – הצעד הראשון הוא תמיד בדיקה ולמידה, הרופא בודק אתכם, לומד את הרקע הרפואי שלכם, ומגיע למסקנות האם אפשר והאם כדאי לבצע את המתיחה, ובאיזה טכניקה. אתם לומדים על הטכניקה ומה הצעדים הבאים.
  2. הכנות – בהתאם להליך, ישנן הכנות מוקדמות כגון צום, הימנעות מעישון וצריכת אלכוהול, ועוד מיני פעולות שיש לבצע טרם הניתוח, וכמובן גם אחריו.
  3. הניתוח עצמו – מגיעים, מתמסרים לידיים המנוסות של הרופא המנתח, ומתעוררים מהטשטוש או ההרדמה עם בטן מתוחה יותר, הדורשת התאוששות והחלמה.

החלמה מלאה ובריאה

עברתם ניתוח מתיחת בטן. העור, השרירים, רקמות השומן, הכול עבר טראומה תחת סכין המנתחים, והאזור חייב להתאושש. אם תאפשרו לו להתאושש היטב, אתם תחלימו מהר יותר, תקטינו משמעותית את הסיכון לסיבוכים, ובעצם תקבלו את מה שרציתם בלי קשיים מיותרים.

לאחר הניתוח ישנה תקופת החלמה שמתחילה ב-4 שבועות, ונמשכת קדימה בהתאם לניתוח ולהתנהלות שלכם. מינימום תנועה ושימוש בשרירי הבטן, מנוחה מוקפדת ותרגילי נשימה כדי לשמור על שלווה ורוגע הם חלק מתהליך ההחלמה. ביומיים שמיד לאחר הניתוח יש להימנע ממקלחת, ולאחר 48 שעות יש לרחוץ את הגוף בעדינות, ועם סבון עדין מאוד, רצוי סבון תינוקות. יש להקפיד על תזונה נכונה, תנועה נכונה, ולעקוב היטב אחרי הוראות הרופא המנתח.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן