ציפוי ננו לרכב – לדאוג לרכב שדואג לכם

ציפוי ננו לרכב – לדאוג לרכב שדואג לכם

העולם מלא בכלים. אחד מהדברים שמפרידים אותנו ממינים אחרים של בעלי חיים זו היכולת לייצר כלים, ויותר מזה – היכולת לייצר כלים לצורך ייצור כלים אחרים. זו היכולת הזו, לצד יכולות אחרות, שהובילה אותנו למקום בו אנו נמצאים כיום, מבחינה מדעית, מבחינה טכנולוגית. כיום טכנולוגיה כמו ציפוי ננו לרכב היא כמעט מובנת מאליה בעולם.

אם תחשבו על זה לרגע, תראו כמה טכנולוגיות אנחנו לוקחים כמובן מאליו. לפתוח ברז בכיור ולצפות שהמים פשוט יזרמו החוצה, ללחוץ על מתג שעל הקיר ולצפות שהאור ידלק, ולסובב את המפתח בסוויץ' ולצפות שהרכב ידלק. מובן מאליו, אבל בעצם מורכב בצורה שקשה לתאר.

ננו-טכנולוגיה בשירות האדם

מעבר לפיתוח של חפצים ועזרים שונים, כלים שמשפרים את איכות החיים שלנו, אנחנו גם רוצים לשמור עליהם במצב טוב. זה הכי הגיוני, והכי נכון כלכלית לשמור על הכלים שלנו במצב טוב. לכן ישנם הרבה מאוד אמצעי מיגון למכשירים וכלים שונים.

המגן של הסלולרי שלכם הוא דוגמה מאוד נפוצה לכך, אבל לכל כלי וכלי שימושי יש הגנה כלשהי. אבל מה לגבי האוטו שלכם? כדי להגן על הציפוי של הרכב שלכם אתם צריכים חומר מיוחד, ציפוי מיוחד. ציפוי ננו לרכב הוא תרכובת מולקולרית של מולקולות זכוכית אשר מתלבשת על הציפוי של הרכב, ושמה עליו שכבה דקה, חזקה, גמישה ובלתי נראית של חומר מגונן.

מה מקבלים?

כחלק מתהליך דיטיילינג מלא, אתם לוקחים את הרכב שלכם דרך נתיב שדרוגים ששם את תשומת הלב היכן שאלוהים מסתתר, כלומר בפרטים הקטנים. זה מתחיל בניקוי ברמה של ביעור חמץ. כל שארית לכלוך ואבק יישאבו וינוקו בצורה יסודית עד שלא ישאר להם זכר. זה ממשך ביישום חומרים מתקדמים שונים ומשונים שתפקידם אחד הוא – שמירה על האוטו שלכם בצורה המושלמת.

ציפוי הננו הוא דוגמה לשכבה זו, אשר מגינה על הרכב שלכם לאורך כל השנה, בכל מזג אוויר, מול השמש הקופחת של ישראל, כנגד גשמי הברכה הכבדים שיורדים בהפתעה ובעוצמה רבה, וכמובן, כנגד היונים ושאר הציפורים שהופכות את ציפוי הרכב שלכם לשירותים.

 

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן