קונים חכם, קונים גריל גז במבצע

קונים חכם, קונים גריל גז במבצע

אין אדם יותר בקיא במנגל מהישראלי הממוצע, כי אנחנו עם חובב זבחים. אבל לא רק בשר על האש, הישראלים אוהבים גם טכנולוגיה, קדמה, ושדרוגים לחיים שלהם, וזו הסיבה מדוע מנגל פחמים נחשב כבר מזמן למנגל מאיכות ירודה יותר מאשר גריל גז. במבצע הסברה של 3 שורות נסביר לכם למה שווה גם לכם לעבור לבשר שבושל על גז.

זה באמת כיף לעשות על האש, אבל עוד כמה דקות תתחילו ליהנות מזה עוד יותר מפעם, כי תדעו בדיוק מה אתם עושים, ולמה אתם עושים את זה. מוכנים?

סיבות לקנות גריל גז במבצע

אם תוכלו לקנות עוד היום גריל גז במבצע, לכו על זה, לפני שהמבצעים ייגמרו. בקרוב מאוד אתם תרצו גריל על גז, ואם המבצע ייגמר, אתם פשוט תמצאו את עצמכם משלמים יותר על מוצר שלפני רגע עלה פחות, וחבל. הנה הסיבות העיקריות לעבור לגריל גז:

  • פחם עולה יותר – אתם פשוט משלמים יותר על משהו שאפשר לשלם עליו פחות. למה?
  • לכלוך אינסופי – פחמים מלכלכים הכול, את המנגל עצמו, את הסביבה, לפעמים אפילו את הבגדים ואת האוכלוסיה
  • פחמים מעשנים – העשן של הפחמים הוא מסוכן לבריאות, מסרטן, ופשוט לא טוב לבני האדם, אז עדיף גז
  • הריח של מנגל על גז הרבה יותר נעים – ריח של בשר נטו, והבגדים לא מסריחים, אפשר לשבת בכיף וליהנות מהריחות

מנגל? לא בריא?

קראתם נכון, שאיפה של עשן ממנגל וגריל פחמים זה פשוט מסוכן לבריאות, מה גם שמחקרים הוכיחו קשר ישיר בין בשר מעושן (ובעיקר בשר משומר במלח) לבין סוכרת ומחלות אחרות. לכן, אם אתם יכולים לקנות לעצמכם גריל גז במבצע של באלקו, ולשדרג את איכות החיים שלכם, כעת זה הזמן.

עם גריל גז, ההדלקה לוקחת שתיים שלוש שניות, אין עשן שמטנף את הכול, ויש בשר מעולה שעשוי בדיוק במידה. אתם קובעים את גובה האש, ולא תלויים בגחמות הגחלים, ויכולים להתחיל להוציא תחת ידיכם המיומנות נתחי בשר מרהיבים ברמה אחת מעל כולם.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן