הדרך הנכונה לסייע לקרוב משפחה שהפך לסיעודי

הדרך הנכונה לסייע לקרוב משפחה שהפך לסיעודי

לראות את ההורים שלנו הופכים להיות סיעודיים ממש מול העיניים שלנו זה קשה. הקושי בא לידי ביטוי הן ברמה הרגשית והן ברמה הפיזית. הם זקוקים לעזרה ולנו, בדרך כלל, אין איך לעזור להם. זה נשמע לכם מוכר וברור לכם שאתם צריכים סיוע כלכלי? אם כך, זה הזמן לברר האם ההורים שלכם עשו בזמנו ביטוח סיעודי. סביר מאוד להניח שתגלו שהתשובה היא כן. כעת, אחרי שאתם יודעים שיש להם ביטוח סיעודי, כדאי יהיה לפנות כמה שיותר מהר אל חברת הביטוח כדי לקבל את העזרה שמגיעה להורים שלכם. עם זאת, חשוב שתדעו: בהחלט ייתכן שתתקלו בקשיים, שכן פעמים רבות חברות הביטוח לא ממהרות לשתף פעולה.

למה חשוב כל כך לא לוותר ולקבל מחברת הביטוח את מה שמגיע לכם?

ראשית, כי ההורים שלכם משלמים על כך כל החיים. לכן, אם הם שילמו עשרות שנים על ביטוח סיעודי, מה פתאום שברגע האמת תוותרו על מה שמגיע להם? שנית, אם לא תפנו אל חברת הביטוח ואם תתמודדו בעצמכם עם העלויות, אתם תראו שהעלויות תהיינה מאוד גדולות. זה יכול להגיע גם לסכום חודשי של 8,000 ש״ח, כך שברור מדוע זה לא ריאלי לעשות זאת לבד. זה נכון שאולי תצטרכו להגיש תביעה כדי לקבל מחברת הביטוח את מה שמגיע להורים שלכם, אך זה בפירוש כדאי. הרבה מאוד תביעות סיעוד מוגשות בישראל בכל שנה, וגם אתם יכולים לעשות זאת.

תביעת סיעוד מגישים בעזרת עורך דין מקצועי

אתם תוהים לעצמכם כיצד ניתן יהיה להגיש תביעת סיעוד וגם לנצח בה? חשוב לכם לא רק להגיש תביעה כזאת, אלא גם לקבל את מה שמגיע לכם כמה שיותר מהר? אם כך, כדאי שתפנו אל עורך דין מוכשר. עורך דין שמומחה בתחום של תביעות סיעוד זו הבחירה הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה. עורך דין כזה יוכל לבדוק את כל המסמכים של ההורים שלכם, להבין מה באמת מגיע להם ולפעול כדי שחברת הביטוח תשלם, וכמה שיותר מהר.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
כתבות נוספות
שאולי תאהבו
דילוג לתוכן